alt

Wieloryb PL • Cały film • Online • Napisy • Lektor

rating7.9
3 429
Ocen
calendar2022
time1h 57m
Charlie już od lat żyje na marginesie świata. Uwięziony w małym mieszkaniu przez chorobliwą otyłość. Odrzucony, nie bez powodu, przez swoich bliskich, samotnie zmierza w życiową przepaść. Wystarczy jednak jeden impuls, jedno spotkanie, by zapalić w nim płomień nadziei na to, że jeszcze nie wszystko stracone. Charlie podejmuje próbę nawiązania dawno utraconego kontaktu z nastoletnią córką. Wie, że czeka go niesłychanie trudne spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje utratę ostatniego złudzenia. Gotów jest jednak podjąć to ryzyko z wiarą, że także dla niego jest jeszcze szansa na odkupienie.

Aktorzy

Actor Ty Simpkins

Ty Simpkins

Actor Brendan Fraser

Brendan Fraser

Actor Sadie Sink

Sadie Sink

Actor Samantha Morton

Samantha Morton

Actor Hong Chau

Hong Chau

empty-image

Jacey Sink

Actor Alison Altman

Alison Altman

Actor Sathya Sridharan

Sathya Sridharan

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć cały Wieloryb (2022) online po polsku?

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie znakomitego dramatu "Wieloryb" (2022) online po polsku, mamy dla Ciebie dobre wieści. Ten przejmujący film z Brendanem Fraserem w roli głównej jest już dostępny w serwisach streamingowych. Nie przegap tej okazji na przeżycie niezwykłej kinowej przygody w zaciszu własnego domu.

Jedną z opcji, która umożliwia legalny dostęp do "Wieloryba" online z lektorem pl, jest platforma Vod.pl. Po opłaceniu niewielkiej kwoty, będziesz mógł w pełni oddać się tej poruszającej historii. Dzięki lektorowi po polsku, nie przegapisz ani jednego słowa z tego brawurowego dramatu.

Alternatywą dla Vod.pl jest Player.pl. Ta popularna platforma streamingowa również oferuje "Wieloryba" w swojej bibliotece, zarówno z lektorem polskim, jak i napisami. Sprawdź szczegóły na ich stronie i rozpocznij seans w dowolnym momencie, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Pamiętaj, że obejrzenie "Wieloryba" online za darmo z napisami pl może być skomplikowane ze względu na prawa autorskie. Jednak dzięki przystępnym cenom w legalnych serwisach, możesz bez przeszkód delektować się tym przejmującym dziełem filmowym w najwyższej jakości.

Brendan Fraser w "Wielorybie" daje występ życia, poruszając widza do głębi. Jego intensywna rola zasługuje na to, by poświęcić jej czas i uwagę.

Wieloryb

[Fokusowy Termin] Wieloryb (2022) online Z lektorem płatny

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kinomanów, którzy pragną obejrzeć "Wieloryba" (2022) online z lektorem po polsku – jest to możliwe! Ten fenomenalny dramat z Brendanem Fraserem w roli głównej jest już dostępny na kilku popularnych platformach streamingowych, oferujących płatny dostęp do filmu.

Jedną z opcji, która umożliwia legalny dostęp do "Wieloryba" online z lektorem pl, jest platforma Vod.pl. Po opłaceniu niewielkiej kwoty, będziesz mógł w pełni oddać się tej poruszającej historii. Dzięki lektorowi po polsku, nie przegapisz ani jednego słowa z tego brawurowego dramatu.

Alternatywą dla Vod.pl jest Player.pl. Ta popularna platforma streamingowa również oferuje "Wieloryba" w swojej bibliotece, zarówno z lektorem polskim, jak i napisami. Sprawdź szczegóły na ich stronie i rozpocznij seans w dowolnym momencie, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Warto pamiętać, że obejrzenie "Wieloryba" online za darmo z napisami pl może być skomplikowane ze względu na prawa autorskie. Dlatego też, legalny i wygodny dostęp do tego przejmującego dzieła filmowego jest możliwy jedynie dzięki odpłatnym platformom streamingowym.

 • Vod.pl - oferuje "Wieloryba" z lektorem polskim w przystępnej cenie.
 • Player.pl - umożliwia obejrzenie filmu zarówno z lektorem, jak i napisami.

Jak obejrzeć Wieloryb online za darmo z napisami PL?

Wielu kinomanów zadaje sobie pytanie: "Jak obejrzeć Wieloryba online za darmo z napisami PL?". Niestety, ze względu na prawa autorskie, legalne obejrzenie tego przejmującego dramatu za darmo może być trudne. Jednak dla tych, którzy nie chcą przegapić tego niezwykłego dzieła, jest kilka opcji, które warto rozważyć.

Jedną z możliwości jest poczekanie na premierę "Wieloryba" w telewizji. Wiele stacji telewizyjnych po jakimś czasie dodaje popularne filmy do swojej oferty, oferując je za darmo z napisami. Warto śledzić zapowiedzi programowe i być czujnym, gdyż "Wieloryb" z pewnością pojawi się w ramówce jednej ze stacji.

Brendan Fraser w "Wielorybie" powraca na duży ekran w wielkim stylu, dając poruszający i przejmujący występ, który pozostanie w pamięci na długo.

Inną możliwością jest skorzystanie z darmowych okresów próbnych, oferowanych przez niektóre platformy streamingowe. Aczkolwiek nie ma gwarancji, że "Wieloryb" będzie dostępny w ramach takiej oferty, warto śledzić promocje i być gotowym na szybkie działanie.

Chociaż obejrzenie "Wieloryba" online za darmo z napisami pl może być trudne, to warto pamiętać, że ten film jest dziełem sztuki, które zasługuje na wsparcie finansowe. Jeśli masz taką możliwość, rozważ zakup biletu lub subskrypcji na platformie streamingowej, aby pomóc w promowaniu tego rodzaju ambitnych produkcji filmowych.

Wieloryb: brawurowy dramat A24 z Brendanem Fraserem

"Wieloryb" (2022) to niezwykły, brawurowy dramat, który podbił serca krytyków i widzów na całym świecie. Ten poruszający film od wytwórni A24, z fenomenalną rolą Brendana Frasera, to prawdziwe arcydzieło kina emocjonalnego, które wprawia w zdumienie swoją szczerością i głębią.

Fraser wciela się w Charliego, nauczyciela angielskiego, który po traumatycznych wydarzeniach stał się osobą uzależnioną od jedzenia, ważącą ponad 270 kg. Jednak za tą historią kryje się wiele więcej – to opowieść o skomplikowanych relacjach rodzinnych, akceptacji, miłości i odkupieniu.

Reżyser Darren Aronofsky, znany z takich dzieł jak "Requiem dla snu" czy "Czarny łabędź", ponownie udowadnia, że potrafi kreować filmy wzbudzające skrajne emocje. "Wieloryb" to przejmująca podróż w głąb ludzkiej duszy, która pozostawia widza z uczuciem zachwytu i głębokiej refleksji.

 • Brendan Fraser – spektakularny powrót aktora na duży ekran w roli życia.
 • Wstrząsająca oprawa wizualna i emocjonalna głębia.
 • Niezapomniana historia o miłości, odkupieniu i akceptacji.

Obejrzenie "Wieloryba" to doświadczenie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci. Jeśli cenisz ambitne kino, które porusza ważne tematy i wzbudza głębokie emocje, ten dramat od A24 z pewnością Cię nie zawiedzie. Przygotuj się na podróż, która zmieni Twoje spojrzenie na świat.

Wieloryb

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 3429
Udostępnij serial
Matylda Norek

Matylda Norek

Witajcie w moim magicznym kinie internetowym, gdzie słowa stają się obrazami, a emocje płyną niczym rzeka. Jestem przewodniczką po świecie filmowych opowieści, mistrzynią interpretacji i odkrywczynią głębi fabuł. Na moim portalu każdy tytuł to podróż w krainę wyobraźni, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją. Tutaj nie tylko recenzujemy, ale tworzymy więzy z widzami, kształtując ich filmowe doświadczenia. Zapraszam do mojego uniwersum filmowego, gdzie światło ekranu odsłania nowe perspektywy, a każde spojrzenie to nowa przygoda. Dołączcie do mnie, by razem odkrywać piękno kina i zgłębiać jego tajemnice, tworząc jednocześnie społeczność pasjonatów sztuki filmowej.

10 Komentarzy

avatar

Dave021

Wieloryb można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 57m, to angażują od początku do końca.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 57m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 57m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

titek

Wieloryb pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.9.
avatar

Matek

Mocna ocena 7.9 sugeruje, że Wieloryb to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

EdiHejka

Wieloryb ze średnią ocen 7.9 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.9, Wieloryb zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

DaveAmeryka

Wieloryb z oceną 7.9 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.