alt

Obecność 2 PL • Cały film • Online • Napisy • Lektor

rating7.3
8 013
Ocen
calendar2016
time2h 14m
Kontynuacja hitu kinowego Jamesa Wana. Nominowana do Oscara Vera Farmiga oraz Patrick Wilson ponownie wcielają się w role Lorraine i Eda Warrenów. Tym razem badacze będą chcieli pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci w domu nawiedzanym przez duchy. Nawiedzenie z Enfield to jeden z najlepiej udokumentowanych przypadków paranormalnych. Poznaj prawdę kryjącą się za tymi wydarzeniami.

Aktorzy

Actor Patrick Wilson

Patrick Wilson

Actor Vera Farmiga

Vera Farmiga

Actor Sterling Jerins

Sterling Jerins

Actor Maria Doyle Kennedy

Maria Doyle Kennedy

Actor Robin Atkin Downes

Robin Atkin Downes

Actor Bonnie Aarons

Bonnie Aarons

Actor Franka Potente

Franka Potente

Actor Emily Brobst

Emily Brobst

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film Obecność 2 2016: Nawiedzony Horror Prawdziwych Zdarzeń

Fani horrorów na pewno z niecierpliwością wyczekiwali kontynuacji kultowego "Obecności". W 2016 roku na ekrany kin wszedł długo oczekiwany "cały film Obecność 2". Ten nawiedzony horror oparty na prawdziwych zdarzeniach ponownie przerażał widzów na całym świecie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć tej produkcji, to koniecznie sprawdź, gdzie możesz obejrzeć Obecność 2 online.

Sequel powraca do małżeństwaEdaNowellów, Patricka Wilsona i Very Farmigi, którzy tym razem zostają wysłani do północnego Londynu. Tam będą musieli zmierzyć się z niebezpieczną i złowrogą siłą nawiedzającą dom rodziny. Historia "Obecności 2" bazuje na autentycznych wydarzeniach z Enfield z lat 70. ubiegłego wieku. Sprawy paranormalnej inwazji w tamtym domu poruszyły wówczas opinię publiczną na całym świecie.

Reżyser James Wan ponownie udowodnił swój talent w kreowaniu gęstej i mrożącej krew w żyłach atmosfery grozy. Fani kina prawdziwych lęków po raz kolejny mogli poczuć ten specyficzny rodzaj niepokoju, który wypełnia każdą kolejną scenę horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach. "Obecność 2" to pełna dawka strachu podana w mistrzowskim stylu.

Jeśli jeszcze nie oglądałeś tego przerażającego seansu kinowego, to najwyższy czas nadrobić zaległości. Warto poznać kulisy tej wstrząsającej historii nawiedzenia i przeżyć niezapomniane emocje. Na stronie fullview.pl możesz znaleźć "cały film Obecność 2" w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. To jeden z legalnych sposobów oglądania tej pozycji online.

 • Nie może zabraknąć "Obecności 2" w kolekcji każdego miłośnika horrorów!
 • To nawiedzony thriller, który na długo zostaje w pamięci widza.
 • Wspaniała gra aktorska i mroczna atmosfera utrzymują w nieustannym napięciu.
 • Oparcie fabuły na prawdziwych wydarzeniach nadaje tej historii dodatkowego wymiaru grozy.

Obecność 2

Obecność 2 2016 Za darmo: Legalne Opcje Oglądania Online

Horrormania trwa nieustannie! Od czasu premiery w 2016 roku "Obecność 2" regularnie wraca na fale popularności. Jeśli jeszcze nie zaznałeś przerażającego klimatu tej produkcji, to jest właśnie ten idealny moment. Gdzie obejrzeć ten film za darmo w zaciszu własnego domu? Na szczęście dzisiaj mamy naprawdę sporo legalnych opcji oglądania horrorów online bez wielkich kosztów.

Wielu serwisów VOD oferuje możliwość obejrzenia "Obecności 2" za niewielką opłatą. Jednak jest sposób na uniknięcie tych wydatków. Na portalu fullview.pl znajdziesz tę kultową pozycję dostępną całkowicie za darmo w ramach legalnej emisji. Wystarczy że stworzysz darmowe konto i już możesz cieszyć się pełnym, nieocenzurowanym seansem tej przerażającej opowieści.

Czym charakteryzuje się "Obecność 2"? To rasowy horror oparty na faktycznych wydarzeniach paranormalnych. Żaden fan nie powinien przegapić tego tytułu, ponieważ dzięki swojej autentyczności klimat grozy jest tutaj absolutnie wyjątkowy. Nawet największe gwiazdy horroru oddałyby wiele za możliwość zagrania w tak przerażającej i opartej na prawdziwych zdarzeniach historii.

Zdecydowaną zaletą obejrzenia "Obecności 2" na fullview.pl jest fakt, że nie musisz obawiać się o jakość materiału źródłowego. Ta strona zawsze dba o najwyższą jakość obrazu i dźwięku swoich pozycji. Możesz więc liczyć na pełnię kinowych wrażeń nawet w zaciszu własnego domu. Z darmową rejestracją na portalu, będziesz mógł oglądać tę ekstremalnie przerażającą historię bez żadnych opłat!

Obecność 2 2016 Z Lektorem Pl: Przerażający Seans Kinowy

Fani horrorów doskonale pamiętają niezapomniane emocje towarzyszące pierwszej części kultowego "Obecności" z 2013 roku. Trzy lata później na ekrany kin weszła kontynuacja zatytułowana "Obecność 2". Jeśli z jakiegoś powodu przegapiłeś tę pozycję w trakcie jej premiery, to teraz masz idealną okazję do nadrobienia zaległości. Na stronie fullview.pl możesz obejrzeć cały film "Obecność 2" z polskim lektorem!

Ten przerażający seans kinowy to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń. W "Obecności 2" ponownie śledzimy losy małżeństwa Eda i Lorraine Warrenów, którzy zajmują się badaniami spraw paranormalnych. Tym razem zostają wezwani do opanowania tajemniczych zjawisk w jednym z domów na przedmieściach Londynu. Spotyka ich tam istna apokalipsa demonicznych mocy, z jakimi jeszcze nie mieli do czynienia.

Nie ma nic bardziej przerażającego, niż historie oparte na faktach. Zjawiska z Enfield, na których została oparta fabuła "Obecności 2" wstrząsnęły opinią publiczną w latach 70. ubiegłego stulecia. W filmie obserwujemy rekonstrukcje tych autentycznych wydarzeń nawiedzenia, przez co dreszczyk grozy towarzyszący jego seansowi jest absolutnie wyjątkowy.

ers bezpłatny i legalny dostęp do tego kultowego horroru.

 • James Wan serwuje nam prawdziwe mistrzostwo w kreowaniu klimatu grozy.
 • Patrick Wilson i Vera Farmiga w życiowej formie aktorskiej.
 • Autentyczne wydarzenia z Enfield gwarantują niezapomniane wrażenia.
 • "Obecność 2" to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów kina strachu.

Obecność 2 2016 Z Napisami Pl: Dogłębna Analiza Scenariusza

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wiele szczegółów fabularnych możesz przeoczyć podczas jednego seansu filmowego? Szczególnie w przypadku tak skomplikowanej i przepełnionej tajemnicami historii jak "Obecność 2", warto przyjrzeć się dokładniej jej scenariuszowi. Na fullview.pl masz możliwość obejrzenia tego przerażającego horroru z polskimi napisami, co pozwoli Ci dostrzec najdrobniejsze niuanse tej złożonej opowieści.

W "Obecności 2" ponownie śledzimy losy małżeństwa Warrenów zaangażowanego w bardzo nietypowe zawody. Ed i Lorraine zajmują się badaniem zjawisk paranormalnych. Tym razem trafiają do domu na przedmieściach Londynu, gdzie rodzina Hodgsonów zmaga się z niebezpieczną siłą obejmującą opętanie nad ich dzieckiem. Już sama intryga fabularna zapowiada kolejną dawkę gęstej grozy rodem z prawdziwych wydarzeń.

Scenariusz "Obecności 2" jest przepełniony wieloma subtelnymi detalami, które dopełniają atmosferę tej wstrząsającej historii. Dzięki możliwości włączenia polskich napisów na fullview.pl, możesz dogłębnie analizować dialogi i subtelne wskazówki fabularne. To z pewnością wzbogaci Twój odbiór tego niesamowitego dzieła kina grozy opartego na prawdziwych wydarzeniach.

Obejrzenie tego kultowego horroru z napisami może znacznie zmienić Twój sposób jego odbioru. Będziesz w stanie skoncentrować się na najdrobniejszych szczegółach intrygi, bez obawy o przegapienie jakiegoś kluczowego zwrotu akcji. Język angielski przestanie być barierą, dzięki czemu pełniej doświadczysz tej nawiedzającej opowieści.

Obecność 2

Obecność 2 2016 Po Polsku: Reżyser i Obsada Kultowego Horroru

Prawdziwi miłośnicy horrorów z pewnością nie mogli przegapić premiery "Obecności 2" w 2016 roku. Ten nawiedzony horror trafił na szczyty kin, przyciągając rzesze fanów gatunku z całego świata. Jeśli z jakiegoś powodu nie miałeś jeszcze okazji zapoznać się z tym kultowym dziełem, możesz je obejrzeć w doskonałej jakości po polsku na stronie fullview.pl.

Reżyserem odpowiedzialnym za ten wybitny horror jest James Wan - mistrz grozy i twórca m.in. serii "Piła". Wan ma absolutny dar do kreowania niezwykle gęstej i niepokojącej atmosfery. W "Obecności 2" ponownie udowadnia swój kunszt. Jego dzieło jest prawdziwym majstersztykiem w portretowaniu zjawisk paranormalnych.

W głównych rolach zobaczymy znakomitych aktorów: Patricka Wilsona i Verę Farmigę. Oboje wcielają się w Eda i Lorraine Warrenów - małżeństwo zajmujące się badaniem spraw z pogranicza tego, co możemy wytłumaczyć za pomocą nauki. Ich kreacje są absolutnie doskonałe i stanowią istotną wartość dodaną tej przerażającej opowieści.

Fabuła "Obecności 2" została oparta na autentycznych wydarzeniach z Enfield. W latach 70. ubiegłego wieku jedno z przedmieść Londynu było areną działań sił paranormalnych. To właśnie tamte koszmarnie prawdziwe zdarzenia zainspirowały scenarzystów tej produkcji. Dzięki temu mamy do czynienia z horrorem o wyjątkowo autentycznym klimacie grozy.

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś tego kultowego dzieła po polsku, najwyższy czas to zmienić! Wejdź na fullview.pl, zarejestruj się (zupełnie za darmo) i ciesz się pełnym dostępem do tej niesamowitej produkcji w jakości której pozazdroszczą Ci znajomi. Gwarantowane mrożące krew w żyłach przeżycia!

Obsada Obecności 2 2016: Gwiazdy Kina Grozy Wcielające Potwory

Kto nie zna Patricka Wilsona i Very Farmigi? Para ta jest doskonale znana fanom horrorów z ich znakomitych kreacji aktorskich w kultowym uniwersum "Obecności". W drugiej części tej serii ponownie mogliśmy podziwiać ich talent do wcielania się w przerażające role bohaterów uwikłanych w wydarzenia paranormalne. Dzięki stronie fullview.pl możesz obejrzeć całą "Obecność 2" online i przekonać się, jak wybitni są ci aktorzy!

Patrick Wilson i Vera Farmiga wcielają się w małżeństwo Eda i Lorraine Warrenów zajmujących się badaniem zjawisk z pogranicza światów. Ich bohaterowie od samego początku wciągają widza w gęstą atmosferę niepokoju i grozy. Sposób w jaki ci artyści portretują przerażenie na swych twarzach i całym ciele jest absolutnie mistrowski.

W "Obecności 2" Wilson i Farmiga będą musieli stawić czoła jednemu z najtrudniejszych przypadków w ich karierze. W domu pewnej rodziny na londyńskim przedmieściu Enfield zaczęły pojawiać się bardzo niebezpieczne siły paranormalne. Warrenowie stają przed prawdziwą apokalipsą zła i będą musieli zachować maksimum profesjonalizmu, by rozwikłać tę sprawę.

Warto podkreślić że historia ta została oparta na autentycznych wydarzeniach z 1977 roku. To dodaje dodatkowej gęstości klimatowi grozy bijącemu od tej produkcji. Wilson i Farmiga muszą wcielić się w role niezłomnych badaczy zjawisk nawiedzenia, co jest dla nich nie lada wyzwaniem.

Podsumowanie: Doświadcz Nawiedzającego Klimatu "Obecności 2" Online!

Uwaga fani horrorów! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć "Obecności 2", to najwyższa pora nadrobić zaległości. Ten kultowy horror oparty na autentycznych wydarzeniach z pewnością was nie zawiedzie. Na portalu fullview.pl możecie znaleźć "cały film Obecność 2" online w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Co więcej, dostępny jest tam zarówno z lektorem pl, jak i z polskimi napisami. Więc niezależnie od waszych preferencji, będziecie mogli w pełni doświadczyć tej nawiedzającej opowieści po polsku. A najlepsza wiadomość? Rejestracja na fullview.pl jest całkowicie darmowa, więc możecie obejrzeć "Obecność 2 za darmo"! To wspaniała okazja by zaznać prawdziwego dreszczu grozy nie wychodząc z domu.

10 Podobnych Filmów:

 1. Dobry piesek!
 2. Koszmarna głębia
 3. Potępienie
 4. Skal - Fight for Survival
 5. Gdy rodzi się zło
 6. Planeta Diuna
 7. Out of Darkness
 8. Stopmotion
 9. Puchatek: Krew i miód 2
 10. Piła X
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 8013
Udostępnij serial
Matylda Norek

Matylda Norek

Witajcie w moim magicznym kinie internetowym, gdzie słowa stają się obrazami, a emocje płyną niczym rzeka. Jestem przewodniczką po świecie filmowych opowieści, mistrzynią interpretacji i odkrywczynią głębi fabuł. Na moim portalu każdy tytuł to podróż w krainę wyobraźni, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją. Tutaj nie tylko recenzujemy, ale tworzymy więzy z widzami, kształtując ich filmowe doświadczenia. Zapraszam do mojego uniwersum filmowego, gdzie światło ekranu odsłania nowe perspektywy, a każde spojrzenie to nowa przygoda. Dołączcie do mnie, by razem odkrywać piękno kina i zgłębiać jego tajemnice, tworząc jednocześnie społeczność pasjonatów sztuki filmowej.

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od New Line Cinema
avatar

AgaMaga

Obecność 2 Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

Ms_Paulla

Obecność 2 to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 2h 14m, to angażują od początku do końca.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.3. Warto poświęcić czas na obejrzenie Obecność 2.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7.3, Obecność 2 to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.3, Obecność 2 zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

DaveAmeryka

Obecność 2 z oceną 7.3 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.3 sugeruje, że Obecność 2 to pozycja obowiązkowa dla fanów New Line Cinema.