alt

365 dni: Ten dzień PL • Cały film • Online • Napisy • Lektor

rating5.9
1 322
Ocen
calendar2022
time1h 51m
Laura i Massimo znów są razem i jeszcze bardziej między nimi iskrzy. Jednak nowy początek nie będzie dla nich prosty z powodu powiązań rodzinnych Massimo i tajemniczego mężczyzny, który wkracza w życie Laury, by za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie. W drugiej części filmowego tryptyku bohaterka Anny-Marii Siekluckiej przejdzie transformację, która przyniesie znaczące zmiany w jej dotychczasowym życiu i związku z Massimo. Na ekran powrócą ulubieńcy - najlepsza przyjaciółka i powierniczka Laury, Olga oraz zaufany pomocnik Don Massima, Domenico - a wraz z nimi nowa postać, zabójczo przystojny i tajemniczy Nacho, na widok którego serca zabiją mocniej. Nie zabraknie także zapierających dech w piersiach włoskich krajobrazów, olśniewających kreacji i eleganckich sportowych samochodów.

Aktorzy

Actor Simone Susinna

Simone Susinna

Actor Michele Morrone

Michele Morrone

Actor Anna-Maria Sieklucka

Anna-Maria Sieklucka

Actor Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska

Actor Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Actor Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Actor Ramón Langa

Ramón Langa

Actor Otar Saralidze

Otar Saralidze

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Cały film 365 dni: Ten dzień (2022) Dramat Ekipa Online

Cześć Kochani! Mam dla Was niesamowitą wiadomość – najnowsza odsłona gorącej serii "365 dni" właśnie wylądowała w internecie! "365 dni: Ten dzień" to kontynuacja kultowego hitu, który elektryzował widzów na całym świecie. Jeśli jeszcze nie widzieliście tej pasjonującej historii, to najwyższy czas nadrobić zaległości. A jeśli jesteście fanami pierwszej części, z pewnością nie możecie przegapić tego oszałamiającego sequelu.

Film "365 dni: Ten dzień" przeniesie Was w wir namiętności, niebezpieczeństw i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wyobraźcie sobie: zmysłowe sceny erotyczne, tętniące napięciem pościgi i nieskrępowaną wolnością, która przeplata się z mrocznymi tajemnicami. To wszystko zderzy się w tym szalonym thrillerze produkcji Ekipy, prosto z 2022 roku. Dramat, którego nie sposób zapomnieć!

„365 dni: Ten dzień" to rozpalająca wszystkie zmysły uczta, która na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Ale zacznijmy od początku. Jeśli nie znacie jeszcze tej historii, "365 dni" to opowieść o namiętnym romansie szefa mafii i młodej dziewczyny, porwanej i zmuszonej do pozostania z nim przez cały rok. Ta niekonwencjonalna fabuła zebrała zachwycone opinie widzów na całym świecie. Teraz zaś doczekaliśmy się jej elektryzującej kontynuacji – "365 dni: Ten dzień".

W najnowszej części powracają gorące sceny miłosne, których nie da się zapomnieć. Tym razem jednak zostają wzbogacone o intrygujące wątki kryminalnej intrygi i zagęszczoną atmosferę niepokoju. Nasza kochająca się para będzie musiała stawić czoła nowym zagrożeniom i przeszkodą, które wystawią na próbę siłę ich uczucia. Czyżby ich drogi miały się rozejść? Czy uda im się przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu? Sprawdźcie sami!

 • Jak obejrzeć "365 dni: Ten dzień" online?
 • Gdzie można legalnie i za darmo obejrzeć "365 dni: Ten dzień" po polsku?
 • Czy "365 dni: Ten dzień" jest dostępna z lektorem polskim lub napisami?

365 dni: Ten dzień

365 dni: Ten dzień Gdzie obejrzeć za darmo z lektorem pl

Znacie już zapewne ten niesamowity dramat o namiętnej miłości i niebezpiecznych sekretach, który pochłonął Was bez reszty. "365 dni: Ten dzień" to sequel, na który czekaliście z niecierpliwością. Ta gorąca, pełna napięcia historia po prostu nie mogła się zakończyć. A teraz wreszcie możecie obejrzeć kontynuację!

Czy zastanawiacie się, gdzie można legalnie wyświetlić "365 dni: Ten dzień" za darmo i od razu po premierze? Doskonale rozumiem Wasze zniecierpliwienie! Dlatego właśnie przygotowałem dla Was kompletny przewodnik, jak obejrzeć ten film online z lektorem lub polskimi napisami. Przestrzegam jednak, będzie gorąco!

Zanim jednak przejdziemy dalej, przypomnijmy sobie krótko, o czym opowiada saga "365 dni". Oto młoda Polka zostaje porwana przez przystojnego szefa mafii. Mężczyzna daje jej rok czasu, by się w nim zakochać. Co z tego wyniknie? Oczywiście rozgrywa się pomiędzy nimi płomienna namiętność i niebezpieczna znajomość...

W "365 dni: Ten dzień" ogień czystej miłości będzie musiał się zmierzyć z mrocznymi tajemnicami rodzącymi zagrożenie.

Nic dziwnego, że na całym świecie tliła się niecierpliwość wobec premiery sequela! "365 dni: Ten dzień" to gratka dla wszystkich, którzy pragną dalszej porcji elektryzujących wydarzeń i rozpalających zmysły scen miłosnych. Ale jak wyświetlić ten film za darmo i od razu po premierze? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania!

Gdzie będzie można obejrzeć "365 dni: Ten dzień" za darmo online?

Nie będziecie musieli długo czekać, by cieszyć się tym gorącym hitem. "365 dni: Ten dzień" trafi lada dzień na wiodące platformy streamingowe:

 • Na Netflix możecie obejrzeć "365 dni: Ten dzień" już kilka tygodni po premierze kinowej. Wystarczy, że będziecie mieć aktywną subskrypcję.
 • Film będzie także dostępny na platformie VOD Player.pl w opcji legalnego darmowego streamu.
 • Dla abonentów Polsat Box Go, "365 dni: Ten dzień" również będzie dostępna przez pewien czas zupełnie za darmo w ramach abonamentu.

365 dni: Ten dzień Z napisami po polsku - darmowy stream

Pamiętacie jeszcze ten niebywały fenomen sprzed kilku lat, kiedy to pierwsza część "365 dni" zawładnęła wyobraźnią widzów na całym świecie? Ta gorąca, namiętna historia poruszyła miliony serc i teraz doczekała się swej długo wyczekiwanej kontynuacji. Oto nadeszła premiera "365 dni: Ten dzień"!

Od samego początku saga "365 dni" była owiania mgiełką tajemnicy i kontrowersji. Główna bohaterka, młoda Polka, zostaje uprowadzona przez przystojnego szefa mafii. Porywacz daje jej rok, by się w nim zakochać, a ich relacja przeradza się w pełną namiętności miłosną grę. Film ocierał się o granice dobrego smaku, ale widzów to nie zraziło – po prostu nie mogli się nim насycić!

Większość z Was zapewne jak ognia pragnie wyświetlić ten gorący sequel legalnie, a najlepiej całkowicie za darmo. Już wkrótce taka okazja się pojawi! "365 dni: Ten dzień" będzie można zobaczyć w darmowym streamie online z napisami po polsku. Ale zanim przejdę do szczegółów, podgrzeję Waszą wyobraźnię jeszcze trochę...

W "365 dni: Ten dzień" musicie być przygotowani na nieprzewidywalne zwroty akcji, intrygi z życia wzięte i aż zdecydowanie za dużo scen dla widzów poniżej 18 roku życia!

Czy bohaterowie zdołają przetrwać wszystkie nadchodzące burze? Czy ich płomienna miłość nie wygaśnie pod wpływem zewnętrznych czynników? I wreszcie – kto tak naprawdę okaże się zwycięzcą tej miłosnej rozgrywki o najwyższą stawkę? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, macie tylko jedną szansę – legalnie i za darmo wyświetlić "365 dni: Ten dzień" online z napisami po polsku!

Gdzie można obejrzeć "365 dni: Ten dzień" online za darmo i z polskimi napisami?

Jeśli jesteście zainteresowani wyświetleniem "365 dni: Ten dzień" za darmo, ale z polskimi napisami, zachęcam do skorzystania z poniższych opcji:

 • Najprostsza droga prowadzi przez platformę Netflix. Film pojawi się tam już wkrótce po premierze kinowej i będzie dostępny dla wszystkich subskrybentów z opcją napisów PL.
 • Kolejną możliwością jest obejrzenie "365 dni: Ten dzień" na vod.pl lub vod.tvp.pl w ramach darmowego okresu próbnego.
 • Dla użytkowników Polsat Box Go film również będzie dostępny za darmo przez pewien czas z opcją polskich napisów.

Stream Online 365 dni: Ten dzień po polsku z lektorem HD

Jesteście gotowi na szczyt rozkoszy filmowej? Zaraz wszystko odnośnie najgorętszego kinowego hitu tego roku – "365 dni: Ten dzień"! Ta długo wyczekiwana kontynuacja kultowego dramatu o namiętnej miłości i sekretach przedstawia tyle samo nieskrępowanej erotyki, co zwrotów akcji nie do przewidzenia. Zdecydowanie nie jest to film dla dzieci!

Przypomnijmy sobie na wstępie, jak wyglądała pierwsza odsłona fenomenalnej serii "365 dni". Oto młoda Polka imieniem Massimo zostaje porwana przez obmierzłego, lecz niezwykle pociągającego szefa mafii. Mężczyzna daje jej rok, by się w nim zakochać. Z czasem ta zdawałoby się nieprawdopodobna historia przeradza się w prawdziwą burzę emocji i zakulisowych intryg, zwieńczoną rozkosznymi scenami miłosnymi.

Jeśli należycie do grona widzów, którzy kompletnie nie mogli się oderwać od tej gorącej historii, to z pewnością wyczekiwaliście sequela z ogromnym utęsknieniem. A mam dla Was dobrą wiadomość – już niebawem "365 dni: Ten dzień" zawita do sieci w wysokiej jakości, z polskim lektorem i innymi opcjami wyświetlania online!

"365 dni: Ten dzień" to absolutna petarda wśród filmowych hitów tego roku. Po prostu musicie to zobaczyć!

Czy główni bohaterowie zdołają zachować swoją miłość mimo wszystkich przeciwności, które spadną na ich głowy? Jakie tajemnice jeszcze skrywa przystojny szef mafii? I czy tym razem ktoś inny nie skradnie serca Massimo, sprawiając, że cały jego świat legnie w gruzach? By poznać wszystkie szokujące odpowiedzi, po prostu musicie obejrzeć "365 dni: Ten dzień" online z polskim lektorem w wysokiej jakości HD!

Gdzie można legalnie wyświetlić "365 dni: Ten dzień" online z lektorem po polsku w HD?

Mamy dla Was świetne wieści! Już niebawem będziecie mogli cieszyć się "365 dni: Ten dzień" w zaciszu swojego domu, a to w legalnym HD streamingu z polskim lektorem. Oto gdzie będzie można oglądać ten hit:

Na początek zobaczmy, jak wyglądała pierwsza odsłona fenomenalnej serii "365 dni". Oto młoda Polka imieniem Massimo zostaje porwana przez obmierzłego, lecz niezwykle pociągającego szefa mafii. Mężczyzna daje jej rok, by się w nim zakochać. Z czasem ta zdawałoby się nieprawdopodobna historia przeradza się w prawdziwą burzę emocji i zakulisowych intryg, zwieńczoną rozkosznymi scenami miłosnymi.

Jeśli należycie do grona widzów, którzy kompletnie nie mogli się oderwać od tej gorącej historii, to z pewnością wyczekiwaliście sequela z ogromnym utęsknieniem. A mam dla Was dobrą wiadomość – już niebawem "365 dni: Ten dzień" zawita do sieci w wysokiej jakości, z polskim lektorem i innymi opcjami wyświetlania online!

"365 dni: Ten dzień" to absolutna petarda wśród filmowych hitów tego roku. Po prostu musicie to zobaczyć!

Czy główni bohaterowie zdołają zachować swoją miłość mimo wszystkich przeciwności, które spadną na ich głowy? Jakie tajemnice jeszcze skrywa przystojny szef mafii? I czy tym razem ktoś inny nie skradnie serca Massimo, sprawiając, że cały jego świat legnie w gruzach? By poznać wszystkie szokujące odpowiedzi, po prostu musicie obejrzeć "365 dni: Ten dzień" online z polskim lektorem w wysokiej jakości HD!

Gdzie można legalnie wyświetlić "365 dni: Ten dzień" online z lektorem po polsku w HD?

Mamy dla Was świetne wieści! Już niebawem będziecie mogli cieszyć się "365 dni: Ten dzień" w zaciszu swojego domu, a to w legalnym HD streamingu z polskim lektorem. Oto gdzie będzie można oglądać ten hit:

365 dni: Ten dzień

Podsumowanie - Gdzie i jak obejrzeć gorący hit "365 dni: Ten dzień"?

No to kochani, po przeczytaniu tego artykułu zapewne już nie możecie się doczekać, by wyświetlić "365 dni: Ten dzień"! Muszę przyznać, że sam się strasznie rozochociłem, opisując tę elektryzującą kontynuację. Tak namiętne sceny miłosne, tak wiele intryg i napięcia – wszystko wskazuje na to, że będzie się działo! A najlepsze jest to, że cały film "365 dni: Ten dzień" możecie legalnie obejrzeć online za darmo. Wystarczy wypatrywać go na Netfliksie, Player.pl czy Polsat Box Go. Będzie dostępny z lektorem polskim lub napisami. Czego więcej można by chcieć? Nie przegapcie tej okazji, żeby rozkoszować się prawdziwym kinowym hitem w domowym zaciszu. Powodzenia!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 1322
Udostępnij serial
Matylda Norek

Matylda Norek

Witajcie w moim magicznym kinie internetowym, gdzie słowa stają się obrazami, a emocje płyną niczym rzeka. Jestem przewodniczką po świecie filmowych opowieści, mistrzynią interpretacji i odkrywczynią głębi fabuł. Na moim portalu każdy tytuł to podróż w krainę wyobraźni, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją. Tutaj nie tylko recenzujemy, ale tworzymy więzy z widzami, kształtując ich filmowe doświadczenia. Zapraszam do mojego uniwersum filmowego, gdzie światło ekranu odsłania nowe perspektywy, a każde spojrzenie to nowa przygoda. Dołączcie do mnie, by razem odkrywać piękno kina i zgłębiać jego tajemnice, tworząc jednocześnie społeczność pasjonatów sztuki filmowej.

10 Komentarzy

avatar

Dave021

365 dni: Ten dzień można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam 365 dni: Ten dzień
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w 365 dni: Ten dzień wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.9
avatar

Ms_Paulla

365 dni: Ten dzień to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 51m, to angażują od początku do końca.
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 51m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Matek

Mocna ocena 5.9 sugeruje, że 365 dni: Ten dzień to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Gajdek12

Ocena 5.9 potwierdza, że 365 dni: Ten dzień to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak 365 dni: Ten dzień z oceną 5.9, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!