alt

3096 Dni PL • Cały film • Online • Napisy • Lektor

rating7.4
846
Ocen
calendar2013
time1h 51m
Wiedeń, marzec 1998. Dziesięcioletnia Natascha idzie do szkoły. W pewnym momencie tuż koło niej zatrzymuje się biały samochód. Kierowca, bezrobotny inżynier Wolfgang Priklopil, wciąga ją do środka i wywozi na obrzeża miasta, do swojego domu. Nie chce okupu – chce, aby dziewczynka stała się jego wyłączną własnością na zawsze. Pod garażem jest już przygotowana piwnica o wymiarach 2 na 3 metry. W tym pomieszczeniu Natascha spędzi kolejne 8 lat swojego życia.

Aktorzy

Actor Antonia Campbell-Hughes

Antonia Campbell-Hughes

Actor Trine Dyrholm

Trine Dyrholm

Actor Thure Lindhardt

Thure Lindhardt

Actor Michael Grimm

Michael Grimm

Actor Erni Mangold

Erni Mangold

Actor Roeland Wiesnekker

Roeland Wiesnekker

Actor Dearbhla Molloy

Dearbhla Molloy

Actor Heike Koslowski

Heike Koslowski

Obejrzyj także

Cały film 3096 Dni obejrzeć online z lektorem i napisami

Czy szukasz sposobu, aby obejrzeć cały film 3096 Dni online z lektorem i napisami? Ten przejmujący dramat z 2013 roku zyskał ogromną popularność na całym świecie, a teraz możesz go zobaczyć we własnej przestrzeni domowej. 3096 Dni to wpływowa historia opatrzona potężnym przesłaniem, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Ta wielokrotnie nagradzana produkcja Constantin Film została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami i opowiada historię młodej kobiety porwanej i przetrzymywanej przez kilka lat. Jej niesamowita determinacja oraz niezłomna siła ducha pozwolą Ci na nowo docenić wartość wolności i człowieczeństwa. Doświadczenie to zmieni Twój sposób patrzenia na życie.

Dzięki możliwości obejrzenia 3096 Dni online z lektorem i napisami po polsku, będziesz mógł w pełni zatopić się w tej głęboko poruszającej opowieści. Od pierwszej do ostatniej minuty, ten film przykuje Twoją uwagę, nie pozwalając oderwać wzroku od ekranu. Gotów jesteś zmierzyć się z tą wstrząsającą prawdą?

„3096 Dni to jeden z tych filmów, które na długo pozostają w twojej pamięci. Potężne emocje, świetna gra aktorska i reżyseria na najwyższym poziomie. Obejrzyj go, nawet jeśli nie jesteś zwykle fanem dramatów." - Krytyk filmowy, Piotr Nowak

Spraw sobie ten niezapomniany seans i obejrzyj cały film 3096 Dni online. Skorzystaj z opcji z lektorem lub napisami, aby w pełni zrozumieć każdy dialog i każdy szczegół tej wstrząsającej historii. To doświadczenie na długo pozostanie w Twojej pamięci i zmieni Twój światopogląd. Nie zwlekaj, obejrzyj ten film już dziś!

3096 Dni

Gdzie za darmo obejrzeć 3096 Dni dramat z 2013 roku online?

Jeśli szukasz legalnego i bezpłatnego sposobu, aby obejrzeć dramat 3096 Dni online, mamy dla Ciebie kilka wartościowych opcji. Ten poruszający film z 2013 roku został zainspirowany prawdziwymi, szokującymi wydarzeniami i na pewno wywoła w Tobie silne emocje.

 • Serwisy streamingowe z darmowymi okresami próbnymi - Niektóre serwisy VOD, takie jak Netflix czy Amazon Prime, oferują nowym użytkownikom darmowy okres próbny. Możesz skorzystać z tej okazji i obejrzeć 3096 Dni bez żadnych opłat. Pamiętaj tylko, aby anulować subskrypcję, jeśli nie zechcesz jej kontynuować.
 • Biblioteki publiczne - Wiele bibliotek publicznych udostępnia darmowe zasoby multimedialne, w tym filmy i seriale. Warto sprawdzić, czy Twoja lokalna biblioteka ma w swojej kolekcji 3096 Dni, a jeśli nie, możesz poprosić o zakup tego tytułu.

Oczywiście, jeśli żadna z tych opcji nie jest dla Ciebie dostępna, zawsze możesz obejrzeć 3096 Dni online za niewielką opłatą na jednej z legalnych platform streamingowych. Pamiętaj jednak, że pobieranie filmów z nielegalnych źródeł jest nieetyczne i niezgodne z prawem.

3096 Dni z lektorem i napisami pl - projekcja Constantin Film

Szukasz sposobu na obejrzenie przejmującego dramatu 3096 Dni z lektorem i napisami po polsku? Ten poruszający film produkcji Constantin Film opowiada prawdziwą historię porwania i wieloletniej niewoli młodej kobiety. Jej niezłomna determinacja i siła ducha są inspiracją dla nas wszystkich.

"3096 Dni to wstrząsająca opowieść o ludzkiej godności w obliczu największych przeciwności losu. Ogromna dawka emocji, która na długo pozostaje w pamięci." - Recenzja Filmowa

Dzięki dostępności wersji z lektorem i napisami po polsku, będziesz mógł w pełni doświadczyć tej niezwykłej historii. Każdy dialog, każdy szczegół zostanie przed Tobą odsłonięty, pozwalając Ci głęboko zatopić się w tej opowieści. Nie musisz znać języka oryginalnej wersji, aby w pełni zrozumieć przesłanie tego filmu.

Constantin Film, znana wytwórnia filmowa odpowiedzialna za tę produkcję, po raz kolejny udowodniła swój kunszt w przekazywaniu mocnych, emocjonalnych historii. 3096 Dni to prawdziwe dzieło sztuki filmowej, które poruszy Twoje serce i zmieni Twój sposób patrzenia na życie.

3096 Dni po polsku - sposób na darmowy seans dramatu

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie dramatu 3096 Dni po polsku za darmo, mamy dla Ciebie kilka opcji. Ten poruszający film, zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, na pewno pozostawi w Tobie niezatarte wrażenie.

 • Okres próbny na platformach VOD - Niektóre serwisy streamingowe, takie jak Netflix czy Amazon Prime, oferują nowym użytkownikom darmowy okres próbny. Możesz skorzystać z tej okazji i obejrzeć 3096 Dni po polsku bez żadnych opłat.
 • Biblioteki publiczne - Wiele bibliotek publicznych udostępnia darmowy dostęp do filmów i seriali. Warto sprawdzić, czy Twoja lokalna biblioteka ma w swojej kolekcji 3096 Dni z polskimi napisami lub lektorem.

Jeśli żadna z tych opcji nie jest dla Ciebie dostępna, zawsze możesz obejrzeć 3096 Dni po polsku na jednej z legalnych platform VOD za niewielką opłatą. Pamiętaj jednak, że korzystanie z nielegalnych źródeł jest nieetyczne i niezgodne z prawem.

Niezależnie od wybranej metody, obejrzenie tego filmu w języku polskim pozwoli Ci w pełni zrozumieć każdy dialog i każdy szczegół tej poruszającej historii. 3096 Dni to doświadczenie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci i zmieni Twój światopogląd. Nie zwlekaj, obejrzyj ten niesamowity dramat już dziś!

3096 Dni

Sprawdź, jak obejrzeć cały film 3096 Dni online w polskiej wersji!

Drodzy kinomani, mamy dla Was dobrą wiadomość! Teraz możecie obejrzeć cały film 3096 Dni online, z lektorem lub napisami po polsku. Nie musicie już szukać 3096 Dni gdzie obejrzeć, bo przedstawimy Wam najlepsze opcje, w tym sposoby na oglądanie 3096 Dni za darmo. Ta wstrząsająca historia na długo pozostanie w Waszej pamięci, dlatego warto poznać ją w polskiej wersji językowej. Obejrzyjcie 3096 Dni po polsku online już dziś i dołączcie do fanów tego niezwykłego dramatu!

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 846
Udostępnij serial
Matylda Norek

Matylda Norek

Witajcie w moim magicznym kinie internetowym, gdzie słowa stają się obrazami, a emocje płyną niczym rzeka. Jestem przewodniczką po świecie filmowych opowieści, mistrzynią interpretacji i odkrywczynią głębi fabuł. Na moim portalu każdy tytuł to podróż w krainę wyobraźni, gdzie rzeczywistość miesza się z fantazją. Tutaj nie tylko recenzujemy, ale tworzymy więzy z widzami, kształtując ich filmowe doświadczenia. Zapraszam do mojego uniwersum filmowego, gdzie światło ekranu odsłania nowe perspektywy, a każde spojrzenie to nowa przygoda. Dołączcie do mnie, by razem odkrywać piękno kina i zgłębiać jego tajemnice, tworząc jednocześnie społeczność pasjonatów sztuki filmowej.

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

3096 Dni bardzo mi sie podobał, moja ocena to 7.4
avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Constantin Film
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 51m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 51m. Gorąco polecam
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.4. Warto poświęcić czas na obejrzenie 3096 Dni.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć 3096 Dni , to przyjrzyj się ocenie 7.4. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

titek

3096 Dni pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.4.
avatar

Matek

Mocna ocena 7.4 sugeruje, że 3096 Dni to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.4, 3096 Dni udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

EdiHejka

3096 Dni ze średnią ocen 7.4 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.